Změna barvy vozu

Změna barvy Vašeho vozu pomocí autofólií

Přestala se vám líbit barva vašeho auta, chcete dodat barevně výraznému vozu elegantní matný vzhled nebo ho využít jako reklamní plochu?

Nejlepším řešením jsou fólie na změnu barvy laku. Dejte nám několik hodin a my změníme podle vašeho přání barvu vašeho auta nebo aplikujeme reklamní polep. Fólie zároveň chrání lak vašeho auta a pokud se časem rozhodnete fólii odstranit, nemusíte se bát, že na autě zůstane lepivá vrstva. Veškeré stopy po barevné fólii lze odstranit bez poškození původního laku.

Fólie od výrobce KMPF jsou velmi pevné, kvalitní a důkladně testované. Pracujeme s nimi již 10 let a našim zákazníkům nabízíme opravdu jen výbornou práci a vysoce kvalitní produkty během co nejkratší doby aplikace.

Fólie, s nimiž pracujeme, jsou barevně stabilní, nemění se ani jejich ochranné vlastnosti, ať už je tuhá zima nebo auto stojí několik hodin na sluníčku. Jsou odolné vůči UV záření a jejich životnost je 5-7 let.

Na naši práci i fólie poskytujeme záruku 3 roky.

Keramická ochrana 4nano Ice wheel (aplikace cca 1,5 dne)

4nano PRO Ice je ultra-odolná keramická ochrana pro ráfky kol, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Pěkná kola jsou velmi důležitým prvkem image celého vozu. Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří ( 2 mikrometry), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu. Tato je odolná vůči vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prachu z brzdových destiček, soli, abrazivnímu působení kamínků a vysokým teplotám. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu. Nátěr lze aplikovat na všechny typy kol, slitin i povrchových úprav. Mimořádně vysoký obsah účinných látek zajišťuje pozoruhodnou trvanlivost až 3 roky!

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This