Parkovací podložky

Parkovací položky

Co jsou parkovací podložky

Parkovací podložky zabraňují deformaci pneumatik tím, že každá pneumatika stojí samostatně na precizně tvarované trojrozměrné gumové podložce. Nejen to, ale rozšiřuje kontaktní plochu zakřivením po obvodu pneumatiky a zvýšením efektivního půdorysu – čímž předchází deformacím, které mohou zničit pneumatiky automobilu, který se používá jen zřídka. Patří sem samozřejmě muzejní kousky, závodní a sportovní vozy a vozidla, která se obvykle berou jen na výstavy a jiné zvláštní příležitosti. Nejvíce v tomto směru trpí nízkoprofilové pneumatiky.

Pokud jste někdy řídili auto, které stálo několik měsíců a připadalo vám, jako byste byli na silnici ve špatném dni, důvodem je obvykle to, že pneumatiky nejsou kulaté. Některé pneumatiky se z toho časem vzpamatují, jiné se mohou trvale poškodit!

Proč tedy riskovat zničení dokonale kvalitních pneumatik a také si nechat zkazit výjimečnou událost – řízení svého „speciálního“ automobilu – když se jí dá snadno vyhnout sadou parkovacích podložek?

Mezi vlastnosti a výhody parkovacích podložek patří:

  • Šířka podložky 310 mm takže jsou vhodné pro téměř všechny velikosti pneumatik, kontaktní plocha pneumatiky na podložce široké 310 mm odpovídá rozměru pnumatik až 345mm
  • Celková délka podložky je 590 mm.
  • Protiskluzový žebrovaný povrch – snadná a bezpečná jízda. Rovněž se přizpůsobí nerovným povrchům, zatímco pěnové podložky na spodní straně poskytují maximální přilnavost na jakémkoli povrchu.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitní pryže – nemohou být poškozeny olejem a jinými kapalinami a výrobky běžně se vyskytujícími v prostředí garáží. ( jsou NESAVÉ )
  • REFLEXNÍ červené pruhy na krajích podložky se rozsvítí při zařazení zpátečky, aby podložky byly ve zpětném zrcátku dobře vidět i horších světelných podmínkách.
  • STOPcar – podložky lze využít  i k přesnému zastavení vozu tak, abyste nenabourali do zdi či předmětu, který je za vašim vozem. Youngtimery, pro které jsou podložky také určené, žádné čidla ani kamery bohužel nemají.
  • Roll-on / roll-off design: není třeba pokaždé přemisťovat podložky – jednoduše najeďte přes první pár a když se zadní pneumatiky dostanou na určené místo, všechny čtyři kola jsou přesně tam, kde mají být.
  • Vozidlo můžete nechat na těchto podložkách tak dlouho, jak jen budete chtít.
  • Přenosné – sada čtyř kusů váží přibližně 12 kilogramů a je možnost dokoupit odolnou transportní brašnu za 290,-Kč.

Parkovací podložky jsou také stylové a elegantní – protože, vypadat dobře je vždy důležité!
Parkovací podložky jsou k dispozici IHNED, skladem máme několik sad připravených k odeslání.

Cena 7 390,- vč DPH 21%  (za sadu 4 kusů)

Keramická ochrana 4nano Ice wheel (aplikace cca 1,5 dne)

4nano PRO Ice je ultra-odolná keramická ochrana pro ráfky kol, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Pěkná kola jsou velmi důležitým prvkem image celého vozu. Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří ( 2 mikrometry), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu. Tato je odolná vůči vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prachu z brzdových destiček, soli, abrazivnímu působení kamínků a vysokým teplotám. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu. Nátěr lze aplikovat na všechny typy kol, slitin i povrchových úprav. Mimořádně vysoký obsah účinných látek zajišťuje pozoruhodnou trvanlivost až 3 roky!

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This