Autokosmetika Autoglym

O značce Autoglym

Produkty společnosti Autoglym najdete ve všech oblastech automobilových aktivit a hodí se stejně dobře pro profesionální uživatele, nadšence tak i pro majitele rodinných aut. Autoglym má technické osvědčení od mnoha předních automobilových výrobců a těší se blízkým vztahem s různými autokluby. Společnost se také drží v popředí zájmu veřejnosti a účastní se mnoha akcí týkajících se automobilismu.

Historie

Autoglym sídlí v Letchworth, ve Velké Británii a zaměstnává více než 100 zaměstnanců, přičemž distribuuje produkty do více než 40 zemí. Společnost založil v roce 1965 podnikatel v oblasti automobilismu z Velké Británie, který vyvinul jedinečný systém na renovaci nátěrů ojetých vozidel.

Dnes je tento název synonymem vysoké kvality v péči o automobily a komplexním ošetření vozidel na celém světě.

Ocenění od předních automobilových výrobců

Více než dvacet automobilových výrobců používá produkty společnosti Autoglym ve výrobních procesech nebo při prezentaci. K počátečnímu úspěchu společnosti přispělo brzké uznání a technické osvědčení např. od Jaguar Cars, Aston Martin, Mercedes-Benz, Volkswagen a dalších významných značek. V současnosti je společnost držitelem mezinárodních uznání od více než 40 obchodních automobilových značek, přičemž mnozí přední výrobci a importéři automobilů si vybírají právě produkty Autoglym pro přípravu do autosalonů.

Kvalita na prvním místě

Nepřetržité investice do výzkumu a inovací zajišťují, že produkty společnosti Autoglym drží krok s nejnovějšími pokroky ve výrobě vozidel. Integrovaný systém produktů pro profesionály a maloobchod, které nemají konkurenci vzhledem ke své snadné použitelnosti v poměru výkon/cena. Vyrábějí se v souladu s mezinárodními normami pro kontrolu kvality ISO9001 a normami pro ochranu životního prostředí ISO14001. Kromě toho, blízké vztahy s výrobci autolaků, distribučními sítěmi pro nové a ojeté vozy, autodílnami, provozovateli vozových parků i maloobchodníky zaručují, že společnost Autoglym zůstává na předním místě ve všech oblastech tohoto odvětví.

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This