Objednávka online

Zvýrazněné položky jsou povinné, pokud chcete odeslat objednávku, musíte je vyplnit. Mycí program BASIC nelze objednat online. Příplatky: Luxusní limuzíny +10%, SUV, MPV +20%, VAN +30% .

Jak probíhá objednávka

Po odeslání objednávky, Váš požadavek zpracujeme a budeme Vás informovat o možnosti zařazení Vašeho programu ve Vámi zvoleném čase. Pokud bude mytí v tento termín obsazeno, domluvíme se s Vámi na optimálním náhradním termínu.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Společnost Group Cars Center One s.r.o. se ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zaručuje, že nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jí je návštěvníci sami dobrovolně neposkytli.

Společnost Group Cars Center One s.r.o. se zavazuje chránit veškeré poskytnuté osobní údaje, neboť je považuje za přísně důvěrné, a ve shodě se výše uvedeným zákonem proto nemohou být bez výslovného souhlasu zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených tímto zákonem.

Právo na informace

Ze zmiňovaného zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, má každý uživatel tohoto webu, který poskytl osobní údaje společnost Group Cars Center One s.r.o. právo podat písemnou žádost společnosti Group Cars Center One s.r.o., o poskytnutí informací, zda a jaké osobní údaje o něm společnost Group Cars Center One s.r.o.., zpracovává. Pokud by i přes naši snahu o správnost údajů byly zpracovávány nepřesné či neaktuální informace, na požádání je rádi opravíme.

Odkazy ven

Webová prezentace spol. Group Cars Center One s.r.o., může obsahovat odkazy na jiné webové stránky, na které se toto prohlášení o ochraně údajů nevztahuje.

Objednávka mytí vozu

Náhradní automobil

Základní mycí programy Autoglym ( Luxusní a sportovní vozy +10%, SUV, MPV +20%, VAN +30% )

Klimatizace

Ostatní služby ( Luxusní a sportovní vozy +10%, SUV, MPV +20%, VAN +30% )

Mám zájem o prémiový mycí program Swiss Wax

Objednávka mycích programů Swiss Wax

11 + 4 =

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This