NOVINKA od AutoGlym Ultra High Definition Ceramic Coating

O značce AutoGlym

 Úvodem bychom Vám chtěli přiblížit nový produkt v našem sortimentu služeb, jedná se o keramickou ochranu laků Ultra High Definition Ceramic Coating, kterou firma Autoglym vyvíjela v posledních pár letech a myslíme si, že se jim to povedlo.  
Pokročilá nanotechnologie použitá při vývoji povlaku, pomáhá chránit lak před poškrábáním, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy. Vynikající hydrofobní vlastnosti povlaku dlouhodobě potěší oko nejnáročnějších klientů. 

Více informací o cenách se dovíte v ceníku.

Keramická ochrana UHD Ceramic Coating (aplikace cca 1 den )

Za AUTOGLYM nejlepší a nejodolnější ochrana laku. Keramický povlak Autoglym UHD Ceramic Coating dokonale zakonzervuje karoserii pro hedvábně hladký a zrcadlový lak během celého roku. 

Mimořádně vysoký obsah účinných látek spojených s povrchovou úpravou laku zajišťuje vynikající trvanlivost až 12 měsíců!

Navigace:

 

Keramická ochrana 4nano Ice wheel (aplikace cca 1,5 dne)

4nano PRO Ice je ultra-odolná keramická ochrana pro ráfky kol, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Pěkná kola jsou velmi důležitým prvkem image celého vozu. Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří ( 2 mikrometry), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu. Tato je odolná vůči vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prachu z brzdových destiček, soli, abrazivnímu působení kamínků a vysokým teplotám. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu. Nátěr lze aplikovat na všechny typy kol, slitin i povrchových úprav. Mimořádně vysoký obsah účinných látek zajišťuje pozoruhodnou trvanlivost až 3 roky!

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This