Autopotahy MAD na míru

Originální autopotahy MAD

Představujeme Vám unikátní autopotahy zn. MAD, jejichž produkty můžete zakoupit v naší prodejně. Jedná se o výrobce, který je vybaven nejmodernější digitalizací, řezací a SICO technologií určenou na prvovýrobu autosedaček.  20 – leté zkušenosti z výroby autosedaček se podepsali pod design a kvalitu jejich autopotahů šitých na míru. Pečlivě vybírají ty nejkvalitnější materiály určené výhradně pro prvovýrobu autosedaček. Perfekcionalismus ve všech detailech. Společnost MAD SR je jediný homologovaný výrobce autopotahů pro sedadla s bočním airbagem!

Sekundární autopotahy MAD slouží ke zvýšení vnitřní výbavy vozidla, ale i jako ochrana autosedačky před opotřebováním a znečištěním. Při projektování střihu produktu do auta je zachována přesná konstrukce původního sedadla. Přinášíme Vám 7 kolekcí autopotahů šitých na míru. Při každé kolekci máte na výběr ze široké nabídky kvalitních materiálů, které se také používají v automobilové prvovýrobě. Naše databáze obsahuje střihy pro většinu osobních aut jezdících na cestách.

Při výrobě potahů do auta je kladen velký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů splňujících zpřísnění podmínky. Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů MAD šitých na míru pro všechny naše střihy.

Více se dozvíte na webových stránkách výrobce www.individualautodesign.eu/cs/ 

 

Cobra Design – zažijte nadšení… 

Jedná se o Novinku a absolutní špičku ve výrobě autopotahů. Právě zde se zúročilo 27 let zkušeností a poctivé práce. Kolekce Cobra Design je unikát ve výrobě autopotahů. Doporučujeme Vám navštívit náš showroom přímo v Galerií Šantovka v Olomouci, kde si můžete tyto potahy prohlédnout, posadit se do nich a čerpat energii, kterou nabízí.

Těšíme se na Vaši návštěvu  

 

Tým GCC ONE

ALCANTARA® kolekce – špičkový materiál 

Autopotahy z kolekce ALCANTARA® jsou vyrobeny z našeho nejluxusnějšího stejnojmenného materiálu. Na dotek je velmi příjemný a připomíná semišovou, resp. broušenou kůži. S materiály ALCANTARA® se můžete setkat u původního čalounění interiérů nejluxusnějších výrobců aut na světě, jako jsou Lamborghini, Porsche, Maserati. 
Při výrobě je kladen veliký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů, které splňují přísné podmínky přísné podmínky. Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů MAD šitých na míru.

Classic kolekce – textilní i v kombinaci s kůží potahy do auta

CLASSIC kolekce je základní řadou produktů MAD.  Autopotahy z této kolekce jsou ideálním řešením pro řidiče, kteří chtějí ochránit původní čalounění svého auta před povětrnostními vlivy a opotřebením vznikajícím při každodenním používání vozidla. Potahy CLASSIC kolekce jsou ideální volbou pro motoristy, kteří upřednostňují decentní, individuální interiér svého vozu spojen s každodenním pohodlím při používání.

RS Design kolekce – Sportovní potahy do auta s RS Design materiálem

Hlavním znakem RS DESIGN kolekce je použití stejnojmenných sportovních materiálů RS DESIGN, se kterými se můžete setkat například v interiéru Škoda Octavia RS. Sportovní tuning potahy z RS DESIGN kolekce jsou ideální pro motoristy, kteří upřednostňují energický způsob života a sportovní styl ježdění. Snadno čistitelné materiály zvyšují komfort používání potahů z RS DESIGN kolekce.

Leather Look kolekce – kožené potahy do auta

Nejdůležitějšími prvky LEATHER LOOK kolekce jsou hladké a perforované materiály Leather Look – automobilová syntetická kůže, která svými vlastnostmi i životností překonává použití pravé kůže v automobilovém průmyslu. Kolekce LEATHER LOOK je ideální pro řidiče, kteří chtějí okamžitě zvýšit vnitřní komfort svého vozu a nechtějí trávit spoustu času čištěním potahů. Autopotahy z automobilové syntetické kůže Leather Look jsou ideální volbou pro motoristy, kteří hledají individuální interiér svého vozu a upřednostňují kožené materiály.

Exclusive kolekce – Luxusní autopotahy

Luxusní autopotahy z kolekce EXCLUSIVE sledují nejnovější trendy v oblasti interiérů luxusních automobilů jako Mercedes Maybach nebo Bugatti Veyron. Díky unikátnímu prošívání přinášejí do vašeho interiéru pocit luxusu z automobilů nejvyšší třídy. Produkty z této kolekce jsou ideální volbou pro cílevědomé řidiče hledající luxusní materiály. Můžete si vybrat kterýkoliv z našich nejkvalitnějších materiálů a nechat si ho prošít libovolnou barvou nitě. Při výrobě je kladen velký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů, které splňují přísné podmínky. Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů MAD šitých na míru.

Individuální logo

Máte rádi jedinečnost? Jste na správném místě! Naše autopotahy jsou v každém případě vyráběny dle požadavků našich zákazníků! Jedinečnost produktů doplňujeme možností umístit individuálně logo formou výšivky na opěradlo sedadel. Individuální logo umístěné na jedinečném produktu je skvělým způsobem propagace společnosti, sportovního klubu, zájmů atd. Při objednávce Vám nabízíme možnost zaslání návrhu individuálního loga, které bude umístěno na opěradlech Vašich sedadel.

MONTÁŽ autopotahů

Nechte si potahy namontovat v naší provozovně. Navštivte nás, ukážeme Vám vzorovou sedačku, kde si uděláte představu, jak budou Vaše autopotahy vypadat. Společně vybereme materiál dle originálního vzorkovníku a nakonfigurujeme konečnou podobu Vašich autopotahů. Po složení 50% zálohy autopotahy zadáme do výroby a přibližně do 20 pracovních dnů jsou připraveny k montáži, existuje možnost příplatku EXPRESS 48, kdy jsou potahy dodání do dvou pracovních dnů. Samotná montáž trvá přibližně 4 hodiny, dle náročnosti a typu vozidla.

Nabízíme:

Ruční mytí aut Šantovka

 • Ruční mytí aut Šantovka
 • Proč mýt vozidlo ručně?
 • Mytí a čištění exteriérů i interiérů vozidel
 • Důležitý je také výběr autošampónu.
 • Péče o pneumatiky
 • Interiér – luxování a péče o plasty
 • Příprava před voskováním
 • Voskování – protekce
 • Syntetické vosky
 • Přírodní vosky
 • Renovace laku karoserie strojním leštěním

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This