Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Šantovka

Milí zákazníci,

právě se nacházíte na webových stránkách RUČNÍ MYTÍ ŠANTOVKA. Jedná se o jedno z největších mycích center pro motoristy v ČR o rozloze více jak 350 m2. Najdete nás v podzemních garážích GALERIE ŠANTOVKA. Během příjemně stráveného času v obchodním centru, Vám dokonale a šetrně vyčistíme Váš vůz. Můžete si vybrat z bohaté nabídky služeb. Pořiďte si naši zákaznickou kartu a čerpejte slevy a další výhody u nás a našich partnerů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Proč mýt vozidlo ručně?

Ruční způsob je nesporně nejšetrnější čištění a umývání automobilů. Už při základním mytí je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku před vnějšími vlivy. Tento způsob mytí bohužel nenahradí žádné technologie dnešní doby, přesto, že jsou velmi vyspělé. V případě, že vozidlo pravidelně nemyjete, vytváří se na něm souvislá vrstva silničního spadu, která váže vodu a karoserii velmi ubližuje. Kvalita ručního mytí je stoprocentní a nedá se srovnávat s žádnou jinou technologií. Navštivte naší pobočku v Galerii Šantovka a nechte se přesvědčit!

Standardně používáme kosmetiku AUTOGLYM, jedná se o jedničku na britském trhu. Pokud žádáte TOP kvalitu, máme pro Vás připraveny produkty švýcarské autokosmetiky SWISSVAX, těmito produkty jsou ošetřeny největší automobilové skvosty světa jako třeba Bugatti Royale nebo prototyp Bugatti Veyron ve francouzském národním muzeu Schlumpf. Moto této značky, kterou doporučuje i Rolls Royce zní „Tak se pečuje o sny“

Veškeré činnosti na Vašem voze provádí profesionálně vyškolený tým s platným certifikátem SWISSVAX a AUTOGLYM. Abychom mohli plně uspokojit stále se zvyšující nároky klientů, neustále investujeme do vzdělávání našich zaměstnanců v této oblasti služeb.

Používáme profesionální nástroje a metody

Při mytí je nejdůležitější vozidlo řádně zbavit nečistoty, jinak můžeme trvale poškodit lak. Náš výběr produktů a metod je velmi důležitý, jelikož potřebujeme být schopni jemně zvednout špínu z povrchu, aniž bychom poškodili povrch nebo zničili sealanty či voskovou protekci. Používáme kvalitní mycí houby z přírodní vlny jako náhradu za tradiční pěnové houby. Přírodní vlna dokáže do struktury vláken absorbovat nečistoty při mytí a šetrně špínu nadzvednout z povrchu a odvést pryč.

Jestliže se ptáte, proč je pěnová houba tak nevhodná pro mycí proces, dovolte nám osvětlení problému. Pěnová mycí houba nedokáže do své struktury absorbovat nečistoty, tudíž je nedokáže nadzvednout a bezpečně odvést pryč z povrchu, který právě myjete. Místo toho se částečky nečistot zachytí na kontaktní straně houby a pohybem po povrchu vozu tyto částečky vytvářejí jemné škrábance, které časem způsobí závažnější poškození laku. To může vést až k oxidaci a zvětrávání laku při nedostatečné údržbě vozu. Nejvíce rizikové období jsou zimní měsíce. Směs soli, drobných kamínků a prachu, při použití pěnové houby, dokáže velmi seriózně poškodit lakování vozu.

Důležitý je také výběr autošampónu

Potřebujeme, aby byl šampón účinný a nekompromisní ke špíně co na vašem voze je, ale zároveň nesmí být agresivní k protekčním vrstvám (vosku) na voze. Většina šamponů používaných v mycích linkách nebo samoobslužných boxech je velmi silná a agresivní, proto je lepší se jim vyhnout. Pokud myjete Váš vůz pravidelně a je na voze dostatečná protekce, pak není potřeba používat agresivní šampóny. Špínu u pravidelně udržovaného vozu odstraníte velmi snadno. Šampóny, které používáme jsou PH neutrální, obsahují kvalitní přírodní oleje, které lubrikují nečistoty a minimalizují možnost vzniku poškození. Zanechají krásně hladký povrch, který odvádí vodu a usnadňuje také sušení vozu.

Nejšetrnější metodou sušení u udržovaného vozu s protekčními vrstvami je tlakový vzduch, tímto vaše vozidlo dosušíme od zbytkové vody.

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This