Tónování autoskel fóliemi

Tónování autoskel fóliemi nejvyšší kvality
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA!

Okenní fólie Bruxsafol jsou materiálem špičkové kvality pro maximální nároky vyráběným americkou korporací BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC, která je vedoucí společnost na trhu fólií a inovátor v oblasti technologií. Byla první, která přišla s technologií sputteringu. BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC je členem International Window Film Association. Fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA. Díky vynikajícím vlastnostem se rychle rozšířilo jejich využití v civilním sektoru. Fólie Bruxsafol snadno snesou srovnání s moderními sklářskými výrobky a mnohými vlastnostmi je předčí nebo vhodně doplňují. Nepodléhají povětrnostním vlivům, nedochází ke změnám jejich barvy ani vzniku tzv. „map“. Fólie jsou přirozenou ochranou proti střepinám, protože úlomky skla v případě rozbití zůstávají na fólii. Další výhodou fólií v případě poškození skla je snadná výměna bez problému s výběrem barvy nebo odstínu. Základní typy fólií Bruxsafol jsou už několik let vyráběny ve stejných barvách. Barevné odstíny jsou dány druhem použitého kovu (hliník, měď, ocel, titan), který je nanášen výhradně metodou sputteringu.

NEJVYŠŠÍ KVALITA DÍKY SPUTTERINGU

Bruxsafol již při výběru polyesterů pro výrobu fólie dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. Bruxsafol používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě nastřelovány do nosného polyesteru. Sputterovaná fólie má absolutně stejnoměrný povrch neoddělitelně spojený s polyesterem, zatímco vady na povrchu napařované fólie následně vyúsťují v optické kazy, rozvrstvování a oxidaci. Sputtering zaručuje vyšší rovnoměrnost kovové vrstvy a lepší přilnavost fólie.

UV-ABSORBER OBSAŽENÝ PŘÍMO V LEPIDLE

Zajišťuje ochranu vlastního polyesteru. Lepicí systém PS garantuje vysokou pevnost a v chladných evropských klimatických podmínkách se rychle aktivuje a vysychá.

KVALITNÍ VRSTVA PROTI POŠKRÁBÁNÍ

Zajišťuje dlouhodobě dokonalou viditelnost.

PROTISLUNEČNÍ OCHRANA

Naše automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 89% infračerveného, tj. tepelného a až 99,9 % ultrafialového záření. Autofólie Bruxsafol účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.

BEZPEČNOST A OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ

Všechny fólie snižují riziko úrazu střepinami při nehodách, bezpečnostní fólie poskytuje ochranu proti vloupání. Bruxsafol nabízí spojení bezpečnostních a protislunečních vlastností v jedné fólii.

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This