Ochrana vozu pomocí autofólie

Ochrana vozu pomocí autofólie

Sem tam nějaké to ťuknutí při parkování, odlétající kamínky při jízdě nebo návštěva vandalů. A s každým mytím auta pak objevujete nové a nové škrábance v laku. Asi to zná každý… Nebo možná jen ti, kteří neznají fólie na ochranu laku.

Potahové fólie na ochranu laku jsou čiré a natolik pevné a odolné, že ochrání lak vašeho auta před povětrnostními či chemickými vlivy, poškrábáním od kamínků a nešetrným mytím v myčce. Nejvíce zničeného laku naleznete v oblasti kapoty, nárazníků, světel a na bocích aut, na všechna tato místa, třeba i včetně zpětných zrcátek, je možné aplikovat ochranné fólie pro auta.

Původní barva vašeho automobilu zůstane zachována a vy ušetříte peníze za obnovu laku. Vlastnosti fólií se nemění při extrémně nízkých teplotách ani při dlouhodobém stání na sluníčku.

Fólii lze odstranit kdykoliv a bez poškození původního laku.

Přestože fólie chránící lak umí zázraky, zacelit porušený lak nedokážou. Proto je vhodné zajistit ochranu laku automobilu co nejdříve, aby se předešlo dalším poškozením.

Ochranné fólie jsou ideální i pro auta, která jsou neustále v provozu – vozy taxi služby, služební a náhradní vozidla.

Jaké typy ochranných fólií nabízíme?

POLYURETHAN Film

Špičková fólie pro nejvyšší stupeň ochrany laku vašeho auta. Nemusíte se bát zažloutnutí nebo odloupnutí fólie. O její vysoké kvalitě svědčí i prodloužená záruka 10 let.

STONEPROTECT Film

Při běžné zátěži auta jako je cestování na krátké až střední vzdálenosti po silnicích a zpevněných terénech bez většího množství kamínků doporučujeme tuto fólii. Fólie je dostupná jak v matném, tak v lesklém provedení a poskytujeme na ni i na naši práci záruku po dobu dvou let.

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This