Keramická ochrana 4nano PRO ( aplikujeme již od roku 2016 )

O značce 4nano PRO

Úvodem bychom Vám chtěli přiblížit produkt v našem sortimentu služeb, jedná se o keramickou ochranu laků. Velkou poptávku po NANO povlacích jsme zaznamenali již začátkem roku 2014, samozřejmě jsme se hned začali zajímat o tuto technologií a hledali jsme dodavatele, který by uspokojil naše zákazníky. Narazili jsme na firmy bez historie a referencí, které nabízeli až 10-ti leté ochrany. Tyto ochrany se nám podařilo smýt již prvním mytím, byla to dlouhá cesta testování a dohadování s dodavateli. Začali jsme pokukovat po věhlasných firmách s celosvětovým zastoupením, ale tam jsme narazili na vysoké aplikační nároky a výsledná cena za aplikaci byla dostupná pouze pro movitou klientelu. Nakonec po dlouhých 2 letech v roce 2016 se nám podařilo najít partnera, který odpovídá požadované kvalitě za rozumnou cenu, jedná se o keramickou ochranu 4nano.

Pokročilá nanotechnologie použitá při vývoji povlaku, pomáhá chránit lak před poškrábáním, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy. Vynikající hydrofobní vlastnosti povlaku dlouhodobě potěší oko nejnáročnějších klientů. Výjimečnou odolnost povlaku vůči vnějším vlivům zabezpečují speciální aditiva. Tvrdost povlaku je přes 10H stupnice tužkové metody tvrdosti a je zatím na trhu nevídaná. 4nano Rock garantuje dlouhodobou ochranu laku až 60 měsíců!

Více informací o cenách se dovíte v ceníku.

Keramická ochrana 4nano PRO Opal (aplikace cca 2,5 dne)

4nano PRO Opal je keramická ochranná vrstva třetí generace poskytující laku sklovitý efekt a dlouhotrvající ochranu. Díky své unikátní chemické struktuře vytváří velmi silnou, tvrdou a úžasně lesklou vrstvu, odolávající náporu vnějších faktorů životního prostředí. Použitá technologie dokáže chránit lak před menšími škrábanci, výrazně snižuje přilnavost nečistot, chrání před UV zářením a oxidaci povrchové vrstvy.

Mimořádně vysoký obsah účinných látek spojených s povrchovou úpravou laku zajišťuje vynikající trvanlivost až 2 roky!

Keramická ochrana 4nano PRO Sapphire (aplikace cca 3,5 dne)

4nano PRO Sapphire je ultra odolný profesionální keramický povrch pro auto laky. Díky své jedinečné chemické struktuře povlaku vytvoří velmi silnou (až do cca. 3,5 mikronů), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu, odolnou proti jakýmkoliv vnějším faktorů životního prostředí. Pokročilé nanotechnologie použité při vytváření povlaku, mohou chránit lak před poškrábáním, také výrazně snižuje ulpívání nečistot, zvyšuje odolnost vůči škodlivým UV zářením a silně snižuje oxidaci povrchové vrstvy. Extrémně vysoký obsah účinných látek spojených s lakem poskytuje vynikající trvanlivost až 36 měsíců!

Keramická ochrana 4nano PRO Rock (aplikace cca 4,5 dne)

4nano PRO Rock je jedinečný keramický povrch. Byl vyvinut ve spolupráci s předními výrobci auto laků a určen pro profesionální použití. Díky svému jedinečnému složení vytváří na laku křišťálově čistou velmi silnou ochrannou vrstvu v doposud nevídané tvrdosti a pružnosti, která poskytuje úžasný vzhled a neuvěřitelnou hloubku lesku. Jedinečný efekt odpuzující všechny druhy nečistot, výrazně minimalizuje ulpívání nečistot. 4nano Rock dělá z mytí radost, je velmi snadné. Také Vám umožní vychutnat si čistý a původní lak mnohem déle, díky senzačnímu efektu samočištění. Účinnost povlaku až 60 měsíců!

Keramická ochrana 4nano Ice wheel (aplikace cca 1,5 dne)

4nano PRO Ice je ultra-odolná keramická ochrana pro ráfky kol, vyvinutá pro nejnáročnější profesionály a nadšence do autokosmetiky. Pěkná kola jsou velmi důležitým prvkem image celého vozu. Díky své unikátní chemické struktuře 4nano PRO ICE vytváří ( 2 mikrometry), pevnou a velmi lesklou ochrannou vrstvu. Tato je odolná vůči vnějším faktorům životního prostředí, jakož i prachu z brzdových destiček, soli, abrazivnímu působení kamínků a vysokým teplotám. Materiály použité při výrobě nanotechnologie značně snižují přilnavost nečistot, zabraňují škodlivému UV záření a oxidaci horní vrstvy kol. 4nano PRO ICE je jedním z nejodolnějších a nejtvrdších ochranných nátěrů pro ráfky na trhu. Nátěr lze aplikovat na všechny typy kol, slitin i povrchových úprav. Mimořádně vysoký obsah účinných látek zajišťuje pozoruhodnou trvanlivost až 3 roky!

Vyzkoušejte nás

 

 

Vyzkoušejte nadstandardní kvalitu našich služeb. Než si nakoupíte, bude Vaše auto čisté. 

Share This